פירמת עורכי הדין חמד ושות' מתמחה בהליכי הגבייה המשפטית על מכלול היבטיה, החל משלב הגשת התביעה הכספית, דרך ניהול ההליכים בבית המשפט, המשך בפתיחת תיק הוצאה לפועל וניהול הליכי גבייה מלאים, עד להשגת היעד הסופי – גבייה מלאה של כל סכום החוב.

לפירמה ניסיון רב שנים בתחום גביית חובות. בין לקוחותיה בענף זה מצויות רשויות ממשלתיות, רשויות מקומיות, חברות מסחריות וגורמים פרטיים.

בפירמת חמד ושות' עורכי דין פועלים עורכי דין, מתמחים ופקידי הוצאה לפועל, אשר מנהלים הליכי גבייה מלאים בהצלחה יתירה ובהיקפים גדולים.

מחלקת הגבייה המשפטית של הפירמה מטפלת ביעילות מירבית באלפי חייבים בו-זמנית, תוך שימת דגש על שמירת כבוד החייבים וזכויותיהם.

במחלקת הגבייה המשפטית של הפירמה נעשה שימוש מקצועי נרחב במערכות ממוחשבות משוכללות, ביניהן מערכת מחשוב ייחודית אשר פותחה במיוחד עבור המשרד. תוכנה ייחודית המאפשרת שליטה מוחלטת על מערכת הגבייה תוך ביצוע מגוון רחב של פעולות, לרבות קליטת קבצים, טיוב נתונים ועיבודם, נקיטת הליכי גבייה שונים, טיפול בתשלומי חייבים, ניהול כספי נאמנות ולבסוף – העברת כספי הגבייה לקופת הלקוח. כמו כן, התוכנה מתעדת כל אירוע הנוגע לחייב, לרבות הפקת מכתבים, ניהול שיחות טלפוניות, סריקת מכתבים נכנסים, נקיטת הליכים מבצעיים ועוד.

בסיס הנתונים של התוכנה, מגובה מדי שעה, וכך גם כלל הקבצים במערכת המחשבים של הפירמה. העתק של הגיבוי נשמר מדי יום הן באופן פיזי מחוץ לכותלי המשרד והן ב"ענן".

מערכות התוכנה והמחשוב הייחודיות לה, מאפשרות לפירמת עורכי הדין חמד ושות' להגיע לפסגת היעילות בתהליך הגבייה, וכתוצאה מכך, להעניק ללקוחותיה שירותי גביית חובות במקצועיות, במהירות וביעילות מרביים.