פירמת עורכי הדין חמד ושות' מתמחה בייצוג לקוחות מהמגזר הציבורי, העסקי והפרטי בתחומי המשפט האזרחי בכל הערכאות בישראל. במהלך שנות פעילותה קצרה שורה של הצלחות בבתי המשפט השונים, והשיגה עבור לקוחותיה הישגים רבים, חלקם אף תקדימיים.

פירמת חמד ושות' חרטה על דגלה התנהלות מכובדת והוגנת בבתי המשפט, תוך מתן הכבוד הראוי למערכת המשפט, לחברים למקצוע ולבעלי הדין. הפירמה מקפידה הקפדה יתירה על כללי האתיקה החלים על עורכי דין, ושומרת על טוהר המקצוע בכל תחומי עיסוקה.

בתוך כל אלה, רואה חמד ושות' עורכי דין את אינטרס הלקוח כראשון במעלה, וחותרת באופן נמרץ וללא לאות להשגת מטרותיו.

במהלך פעילותה רכשה חמד ושות' עורכי דין ניסיון רב בתחומים השונים של המשפט האזרחי, לרבות בתחומי החוזים, המקרקעין, הנזיקין, דיני ירושה וצוואות, דיני רשויות מקומיות, דיני עבודה, וכן מיסוי כללי ומיסוי מקרקעין. בתחומים אלה פועלת הפירמה הן בייצוג צדדים לעסקאות שונות והן בייצוג בבתי המשפט השונים, ככל שנדרש, לשם הגנה על זכויותיהם של הלקוחות.

עורכי הדין בפירמת עורכי הדין חמד ושות' מיומנים ביותר בייצוג והופעות בבתי המשפט, וחלקם מופיעים מדי יום בפני הערכאות השונות. עורכי הדין של הפירמה אמונים היטב על כל כללי הפרוצדורה הנהוגים בבתי המשפט, על כל דקדוקיהם. זאת, לצד בקיאותם המעמיקה בדין המהותי, והקפדתם על התעדכנות תמידית בשינויים החלים בחקיקה ובפסיקה.